Модні зачіски літо 2013 | Краса та здоров'яМодні зачіски літо 2013

Категорії статей: Волосся ;

Модні зачіски літо 2013 наповнені жіночністю, природністю, безпосередністю - дивимося фото і описи, які зачіски будуть в моді літом 2013.

Модні зачіски літо 2013 - основні тренди

modnie_pricheski_2013_1-image.jpg

Модні зачіски, що отримали в середовищі стилістів трохи іронічне ім'я «вулик», стали хітами сезону літо 2013 в таких відомих брендів, як Vera Wang (Вера Ванг), Oscar De La Renta (Оскар де ла Рента), Marc Jacobs (Марк Якобс) і самого Louis Vuitton (Луі Віттон). Подібні модні зачіски демонструють нам характерну для 2013 року природність, в них немає нічого складного, просто вибери свій напрям, класичний, модний або навіть панк.

modnie_pricheski_2013_2-image.jpg

З 90-х модні зачіски літа 2013 узяли студентську простоту та безпосередність.

modnie_pricheski_2013_3-image.jpg

Чубки, колись строгі, немов вирізані за деяким шаблоном, в модних зачісках літо 2013 стають скуйовдженими і безпосередніми. Особливо успішним визнаний образ Cacharel (Кашарель) - дуже милий, добрий, ніби із старих фільмів про кохання.

modnie_pricheski_2013_5-image.jpg

Боб - зачіска практично вічна, тому і у ряді модних зачісок 2013 вона зайняла значиме місце. Хочете носити таку зачіску - носіть, але досить канонів, стверджують стилісти. Зробіть свою зачіску боб помітною за допомогою кольору, текстури, форми волосся. І жодних строгостей і зализанностей - хай виглядає так, немов ви причісувалися рукою, а не гребінцем.

modnie_pricheski_2013_6-image.jpg

У вас довге волосся? Якщо вірити Philipp Lam, влітку 2013 року ви повинні розпушити їх настільки, що ваша модна зачіска злегка нагадуватиме зачіску бабки-йожки з дитячого ранку. Або, як варіант, 15-річну дівчинку, яка хоче здаватися вулканом пристрасті. Втім, щоб ви не зробили, довге волосся - це красиво і сексуально, в яку б модну зачіску ви його не захотіли перетворити.

modnie_pricheski_2013_7-image.jpg

Чи можуть модні зачіски 2013 допомогти вам виглядати дорого, охайно і елегантно - на це питання позитивно відповідають перукарі відразу чотирьох знаменитих брендів. Jason Wu (Джейсон Ву), Altuzarra, Fendi і Ralph Lauren (Ральф Лаурен). Зверніть увагу - при всій зовнішній строгості зачісок дівчата не виглядають строгими і сухими офісними працівниками - образи теплі, привабливі, кожен зі своєю родзинкою.

Модні зачіски літо 2013 - як зробити зачіску

modnie_pricheski_2013_4-image.jpg

Пучок модні зачіски в 2013 році опустили нижче - тепер він не заставляє нас сильно затягувати волосся і тим самим травмувати їх. Можете вибрати гламурний(Gucci), консервативний (Ralph Lauren (Ральф Лаурен)), підрозпатланий ( Chanel) або весело-дівчачий (Marni). В будь-якому разі, ви можете бути упевнені, що це наймодніша зачіска, тому ви на висоті.

modnie_pricheski_2013_8-image.jpg

Контрастні текстури - саме вони повинні прийти на допомогу дівчині . Зверніть увагу - текстуруванню, згідно модним трендам 2013, піддається лише верх зачіски, внизу волосся природне і натуральне.

modnie_pricheski_2013_9-image.jpg

Аксесуари - ще один спосіб швидко перетворити будь-яку зачіску. Дивимося журнали і бачимо, що модні зачіски 2013 вимагають аксесуарів яскравих, витіюватих, які самі грають роль першої скрипки. В першу чергу це, звичайно, хустки і косинки. А ось що за ганчірочку повісили на голову моделі дизайнери з Armani, я, чесно кажучи, не змогла зрозуміти, може, ви зрозумієте.

Модні зачіски 2013 - гра з кольором

modnie_pricheski_2013_10-image.jpg

І про колір - слід сказати, що його в колекціях модних зачісок 2013 дуже багато, причому, разом з відтінками пастелі, активно використовувалися і яскраві, навіть кислотні, кольори. Популярні як м'які колірні переходи, так і різкі контрасти. Єдине, що не радимо, так це повторювати за Готье - червоний, що добре виглядає на подіумі і журнальних картинках, в житті, мабуть, занадто різкий.

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: