Місячний календар стрижки волосся на 2012 рік: основні правила | Краса та здоров'яМісячний календар стрижки волосся на 2012 рік: основні правила

Категорії статей: Волосся ;

Місячний календар стрижки волосся на 2012 рік Правильно скласти місячний календар стрижки волосся на 2012 рік - заняття досить складне і під силу лише професійному астрологові, проте сьогодні багато дівчат не ризикнуть йти до перукаря, не звірившись з таким календарем.

Річ у тому, що при його складанні необхідно враховувати цілий ряд умов, які, деколи, суперечать одна одній. На сьогоднішній день дотримання місячного календаря вже не є чимось незвичайним. Все на землі знаходиться в прямій залежності від фаз Місяця. Наприклад, в садівництві і фермерстві багато хто садить і збирає врожай згідно місячного руху. Це допомагає досягти найбільш оптимального росту рослин. Але також здоров'я людини і деякі моделі її поведінки залежать від положення космічних тіл, оскільки основною нашого тіла є вода. Але рух Місяця впливає і на ріст волосся, саме тому місячний календар стрижки волосся повинен складатися лише професіоналом. Причини впливу Місяця на ріст волосся пов'язаний з тим, що його фолікули складаються в основному з кровоносних судин і сполучної тканини. А сполучні тканини, у свою чергу, мають у свому складі в основному вуглець і воду, а фази Місяця роблять безпосередній вплив на структуру води. Саме тому фахівці виділяють сприятливі і несприятливі дні. У кожному місяці місячного календаря існує чотири дні, які краще всього підходять для відрощування і коректування волосся. Ці дні припадають на третій і восьмий дні, як убуваючого, так і зростаючого циклу. Період зростаючого Місяця краще всього підходить для коректування стрижки або просто для оновлення кінчиків. Якщо ж ви навпаки хочете, аби ваша стрижка довше не відростала, і волосся росло повільніше, то слід стригтися під час убуваючого Місяця.

Місячний календар стрижки волосся на 2012 рік Місячний календар стрижки волосся на 2012 рік найбільш сприятливими періодами відзначають ті, під час яких Місяць проходит сузір'я Тельця, Козерога і Діви. В такому разі волосся відростає швидше і має кращий вигляд і здоровішу структуру навіть без особливого догляду. Також волосся росте краще і в ті моменти, коли Місяць знаходиться в сузір'ях Ваги і Близнюки. При стрижці в період знаходження Місяця в сузір'ї Рак і Риба волосся росте повільніше. Але, не дивлячись на те, що ріст волосся сповільнюється, виглядає вони все одно доглянутими.

Місячний календар стрижки волосся на 2012 рік украй не рекомендує здійснювати стрижку в періоди, коли Місяць знаходиться в позиції Овен, Водолій, Скорпіон або Лев, оскільки в ці періоди значно слабшають імунітет, і велика вірогідність захворіти в цей період. Також слід пам'ятати, що кожен місяць місячного календаря містить в собі дні, в які імунітет досить ослаблений, і доводяться вони на 9, 15, 23 і 29 числа. Походи в перукарню в ці дні не рекомендуються. А також вони не рекомендуються і в дні сонячного і місячного затемнення.

Отже, місячний календар стрижки волосся на 2012 рік представлений наступним графіком.

 • Січень: Для прискореного росту волосся рекомендується здійснювати стрижки в 3 і 4 день січня; для повільного росту - в 13 і 15 .
 • Лютий: У лютому швидкий ріст доводиться на 7, 27 і 28 дні, а повільний ріст на 9, 12 і 18.
 • Березень: У березні швидкому росту сприяють стрижки на 5, 6, 7, 25 і 26 день, повільному росту - 16 і 17 днів.
 • Квітень: Швидкий ріст волосся в квітні доводиться на 2, 4 і 6 дні місяця, дні повільного росту відсутні.
 • Травень: У травні швидкому росту сприяють стрижки на 3, 4, 26, 27 і 31 дні, періоди повільного росту відсутні.
 • Червень: У червні швидкий ріст волосся доводиться на 22, 23 і 25 чиса, повільний ріст - 6, 15 і 16 дні.
 • Липень: У липні дні швидкого росту: 22, 24, 25 і 31, дні повільного: 4, 12 і 13.
 • Серпень: У серпні найбільш швидкий ріст волосся 20, 21, 27 і 28 числа, повільний - 9 і 16.
 • Вересень: У вересні швидкий ріст волосся доводиться 17 і 18 числа, повільний ріст на 12 і 13.
 • Жовтень: У жовтні дні швидкого росту волосся це 21-й день, а дні повільного росту 2, 10, 2 і 30-й.
 • Листопад: Найшвидше в листопаді волосся росте 17 і 26 числа, а повільно - 6 і 9-го.
 • Грудень: У грудні швидкий ріст волосся відбувається 23 і 24 числа, а повільний - 3, 4, 7 і 8.


Із серії *цікаві програми*: програма "Місячний календар" (TNR MoonLight) (скачати, 2мб ) TNR MoonLight - програма саме для тих, кто хоче знати про Місяць все. Програма має доступний інтерфейс із підказками, та володіє повноцінним функціоналом.


Ключові тези: астролог онлайн, консультация астролога, астрологический календарь
Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

 • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
 • Іра: Гарно!...
 • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: