Маски для обличчя | Краса та здоров'яМаски для обличчя

Категорії статей: Косметологія ;

маска для обличчя
маска для обличчя
маска для обличчя
маска для обличчя

Косметичний маскарад, або які бувають маски для обличчя

Жінка без турбот про красу свого обличчя і тіла - це не жінка. Справжня спокусниця завжди прагне сподобатися своєму чоловікові, подарувати йому радість від спілкування, вразити його своєю сліпучою зовнішністю. І це правильно. Головне - зуміти досягнути всього, чого хочеться і стати дійсно чарівною. Одним нескладним способом покращення своїх зовнішніх даних є використання масок для обличчя.

Маска - це прекрасний засіб в боротьбі із зморшками і сухістю шкіри. Вона може бути зроблена вручну, а може бути куплена в спеціальному магазині. І той і інший варіант однаково ефективні. Існує три найбільш поширених виду масок: парафінова, глиняна і натуральна.

Глиняні маски

Останнім часом дуже модними є глиняні суміші по догляду за обличчям. Глина - корисний продукт, вона досить давно відома в косметології. Полюбили її за те, що при нанесенні на обличчя вона, немов губка, вбирає в себе всі шкідливі речовини, які скупчуються в порах шкіри обличчя. Аби маска з глини була найбільш ефективною, необхідно знати, яка саме глина підходить тому або іншому типові шкіри.
Зелена глина, завдяки іонам міді і цинку, що містяться в ній, допомагає зняти запалення з жирної шкіри. Маски з червоної і рожевої глини рекомендуються жінкам, шкіра яких схильна до сухості. Найбільш популярними різновидами глини є біла і блакитна. У блакитній глині міститься багато мінералів, а біла здатна глибоко, але м'яко очистити шкіру. Наступною популярною маскою для обличчя є парафінова.

Парафінові маски

Маски, які виробляються з парафіну, найчастіше застосовуються для очищення шкіри від сально-рогових пробок, а також при млявості, набряклості обличчя, зморшках. Будучи ще теплим, парафін викликає підвищене потовиділення, яке сприяє покращенню еластичності шкіри. У міру охолодження, кірка, яка утворилася, стягує її і вирівнює контури обличчя. В цілому парафінова маска є дуже ефективною, проте вимагає акуратного відношення до процедури.

Залежно від типу шкіри і міри її пошкодженості існують різні процедури, які необхідно виконувати перед нанесенням парафіну. Крім того, існує техніка безпеки, що допомагає уникнути пошкодження волосся і шиї.

Натуральні маски

Останньою в сьогоднішньому списку є натуральна маска для обличчя. Вона приваблює жінок тим, що в її склад входять лише натуральні інгредієнти. До того ж натуральні маски для обличчя можна приготувати в домашніх умовах, що дозволяє економити на дорогих косметичних засобах. Найчастіше вони виготовляються з фруктів і овочів. Інколи в їх склад додається мед і цілющі трави.

Покращити ефект від вживання маски багато в чому дозволяє пілінг. Ця процедура забезпечує найбільш глибоке очищення і омолоджування шкіри. У домашніх умовах пілінг здійснюється за допомогою скраба. Велику популярність на сьогоднішній день отримав кавовий скраб для обличчя. Він очищає шкіру ефективно і в той же час дуже м'яко.

Дивлячись на модні стрижки і вечірні зачіски 2011 року, які демонструють моделі, на їх стрункі фігури і красивий колір обличчя, стає зрозуміло, як саме повинна доглядати себе жінка! В першу чергу - обличчя, потім - все інше.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: