Ліпосакція живота | Краса та здоров'яЛіпосакція живота

Категорії статей: Косметологія ;

ліпосакція живота
ліпосакція живота
ліпосакція живота
ліпосакція живота
Ліпосакція - це одна з методик покращення зовнішніх контурів людського тіла. Необхідність в ліпосакції живота виникає в тих випадках, коли після всіляких дієт та комплексів по схудненню живота, не дивлячись на загальне схуднення, живіт в об'ємі практично не зменшується, а талія залишає бажати кращого. Це відбувається через те, що зайві відкладення жиру опиняються в характерних місцях, так званих жирових пастках, від яких позбавитися за допомогою загальноприйнятих фізкультурно-дієтичних заходів вже не виходить. Передня і бічні черевні стінки - одні з найпоширеніших жирових пасток. Можливо, саме тому ліпосакція живота одна з найбільш поширених пластих операцій. У чому ж вона полягає?

Термін «ліпосакція» є симбіозом грецьких і англійських слів, що в перекладі означає «відсмоктування жиру». Суть цієї процедури в тому, що через невеликі розрізи на поверхні тіла під шкіру проводять спеціальні трубочки, через які і виконується аспірація зайвого жиру. Проте перед цим необхідно досягнути достатньої «текучості» жиру, що видаляється, без чого ліпосакція неможлива. Робиться це за допомогою спеціальних розчинів, до складу яких входять всілякі ліполітичні ферменти, судинозвужувальні речовини, знеболюючі препарати і фізіологічний концентрат хлориду натрію. Ліполітичні ферменти вступають у взаємодію з жировими тканинами і надають їм необхідну для аспірації консистенцію. Судинозвужувальні речовини (найчастіше адреналін) різко зменшують просвіт кровоносних магістралей, що проходять в товщі підшкірної жирової клітковини. Це зменшує кровотечу в процесі операції і робить ліпосакцію малотравматичной процедурою. А знеболюючі препарати позбавляють пацієнтів від неприємних відчуттів не лише в процесі відсмоктування жиру, але і зменшує біль вже у відновний період. Проте, в деяких випадках місцевої анестезії недостатньо. Наприклад, коли в ході ліпосакції планується або видалення значних об'ємів жиру, або одночасна аспірація з різних ділянок тіла. Тоді пластичні хірурги застосовують загальну анестезію.

Ліпосакція живота може бути проведена декількома способами, що залежить від побажань і матеріальних можливостей пацієнтів, а також від індивідуальних особливостей тіла і рекомендацій фахівця. Так, вакуумна ліпоаспірація є одним з перших методів, здійснюваних за допомогою вакуумного насоса і «ручного» руйнування жирових клітин, яке відбувається в результаті рухів трубки в підшкірній жировій клітковині. Метод досить болісний і залишає після себе немало ускладнень у вигляді значних гематом, горбистої поверхні шкіри і інших дефектів. Проте, кваліфіковані фахівці з достатнім досвідом роботи здатні провести операцію на високому професійному рівні з результатом, який буде анітрохи не гірше, ніж при більш вдосконалених методах жирової аспірації. Причому при набагато менших розцінках.

Тим пацієнтам, для яких вартість ліпосакції не має первинного значення, необхідно порекомендувати тумесцентну, ультразвукову або лазерну ліпосакцію живота. Особливістю тумесцентної ліпосакції є вузькі аспіраційні трубки, що дозволяє робити незначні розрізи на животі, які в більшості випадків здатні затягуватися самостійно, без накладення додаткових швів. Такі ранки після операції частенько навіть не помітні, а тому не погіршують естетичного сприйняття тіла. Крім того, вузькі трубки знижують травматичність і больові відчуття при ліпосакції, а значить, в десятки разів скорочують вірогідність ускладнень. Ультразвук і лазерне опромінення здатні ще сильніше і набагато точніше емульгувати «непотрібні» жирові клітини, що практично гарантує відсутність побічних ефектів, у тому числі нерівність контурів шкірної поверхні.

Після процедури за пацієнтом спостерігають зазвичай протягом одного-двух днів і виписують із стаціонару. Проте післяопераційний період не менш відповідальний, чим сама ліпосакція. Так, пацієнт повинен протягом місяця носити спеціальний підтримуючий бандаж, інакше шкіра на «новому» животі може стати в'ялою і негарною. Крім того, не вартує обманювати себе тим, що в зоні проведеної ліпосакції жирових відкладень вже не буде. Адже при регулярному порушенні харчового режиму ніщо не перешкодить жировим кліткам відкластися на сусідніх ділянках.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: