Лікувальна косметика - призначення і особливості | Краса та здоров'яЛікувальна косметика - призначення і особливості

Категорії статей: Косметологія ;

лікувальна косметика
лікувальна косметика
лікувальна косметика
лікувальна косметика
лікувальна косметика

З давніх пір шкіра вважалася індикатором стану здоров'я людини. Красива доглянута шкіра - результат правильного харчування, здорового способу життя і, звичайно ж, ретельного косметичного догляду. Уповільнити процес старіння, позбавитися від прищів і вирішити багато інших проблем допоможе лікувальна косметика з натуральних природних матеріалів.

Про лікувальну косметику

Лікувальна косметика знаходиться десь між лікарськими препаратами і звичайною косметикою. Випускається вона, як і звичайна, у вигляді шампунів, гелів, кремів, зубних паст, масел, бальзамів, але головна її відмінність від звичайних косметичних засобів - наявність лікарських компонентів, тому продається вона лише в аптеках. До складу лікувальної косметики входить мінімум штучних ароматів і консервантів, тому термін її зберігання невеликий. При цьому вона захищає шкіру від дії довкілля, утворюючи тонку плівку, допомагає боротися з багатьма шкірними захворюваннями. Використовувати лікувальну косметику можна і здоровим людям, тому як вона володіє також декоративними і косметологічними властивостями.

Лікувальна косметика призначена для догляду за проблемною шкірою, за шкірою довкола очей, для відновлення шкіри після пластичних операцій, для лікування нігтів, зубів, волосся. При цьому вона не просто маскує дефекти, вона позбавляє від самої причини. До виробництва лікувальної косметики пред'являються не менш жорсткі вимоги, чим до випуску лікарських препаратів, і ефективність використання її може бути високою частенько лише в умовах клініки. Зазвичай лікувальна косметика застосовується курсами, проте, перерви також необхідні. До лікувальної косметики відносяться марки Laboratoire Bioderma, Ducray, La Roche - Posay, Galenic, Klorane. Для лікування серйозних захворювань можуть використовуватися комбінації з лікарськими препаратами. Деякі виробники випускають продукцію у вигляді дерматологічних ліній, що дозволяє знижувати дозування препаратів, змішуючи їх з гормональними мазями. Незамінна лікувальна косметика при проведенні багатьох косметичних процедур, наприклад, дермабразії і пілінга. Лікувальна косметика також є прекрасним засобом профілактики багатьох шкірних захворювань.

Завдання лікувальної косметики

Головні завдання лікувальної косметики - очищати, тонізувати, живити, зволожувати, захищати. Піни, гелі, молочко, креми здатні не лише позбавити від забруднень, але і звузити розширені пори, заспокоїти знервовану шкіру. До складу лікувальної косметики входять амінокислоти, омега-6 і омега-3 ненасичені жирні кислоти, мікро- і макроелементи, вітаміни, які забезпечують шкіру повноцінним живленням. Дія лікувальної косметики направлена на усунення косметичних недоліків: зморшок, пігментних плям, вугрового висипу. Нанесення косметики надає дію на самий верхній шар шкіри, який регулярно оновлюється, тому лікувальна косметика впливає на глибокий шар епідермісу, тоді як звичайні косметичні засоби лише на роговий. Окремо стоїть розділ лікувальної медицини по догляду за чутливою шкірою. Для цього використовується лікувальна гіпоалергена косметика, що необхідна людям різного віку.

Лікувальна косметика повинна підбиратися дерматологом-косметологом в разі серйозних захворювань. Здоровій людині досить використовувати засоби для профілактики, купуючи їх в аптеці. Багато фірм регулярно проводять спеціальні курси для фармацевтів по вживанню тієї або іншої продукції, тому досвідчені фармацевти можуть дати корисну пораду на етапі покупки косметики. Лікувальна косметика нешкідлива, оскільки всмоктування яких-небудь компонентів в кров і прояв яких-небудь системних ефектів виключений. Використання її допомагає багатьом жінкам довше залишатися молодими і красивими, підліткам позбавлятися від вугрового висипу або пігментних плям. Комплекс дії лікувальної косметики настільки широкий, що кожен знайде для себе хоч би один продукт, хай не для лікування, але хоч би для профілактики і підтримки здоров'я шкіри.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: