Ламінування волосся - шик, блиск, краса | Краса та здоров'яЛамінування волосся - шик, блиск, краса

Категорії статей: Волосся ;

ламінування волосся
ламінування волосся
Шикарный блиск волосся красунь з екрану телевізора спокушає кожну жінку. Як же можливо досягти такого ефекту? Це питання неодноразово ставив багато хто з нас. Прийшов час розкрити таємницю.

Отже, ламінування волосся:

• відновлює пошкоджене волосся;
• додає волоссю живий і здоровий блиск;
• захищає від дії шкідливих чинників;
• забезпечує волоссю еластичність;
• збільшує об'єм волосся.

Як проводиться процедура ламінування волосся? Процедура проводиться шляхом нанесення на волосся особливого складу, який забезпечує їм живлення. Це своєрідна маска укутує кожен волос і утворює плівку, тим самим зберігає його вологу і дозволяє йому дихати. Плівка робить волосся міцним і захищає від всіляких негативних дій ззовні. Сам засіб містить в собі фарбник (кольоровий або безбарвний), що не містить хімічних речовин, а лише натуральні, рослинні. Створений він на основі гідролізованого пшеничного протеїну без аміаку, який зазвичай присутній у фарбниках. Також цей засіб включає натуральні компоненти, які сприяють росту волосся і роблять на них благотворний вплив. Сама процедура займає мінімум часу і дає максимальний результат. На волосся наноситься маска на півгодини. Для глибокого проникнення ламінуючого засобу в структуру волоса його нагрівають. Після чого змивають водою.

Відомо, що наше волосся щодня піддається всіляким шкідливим чинникам. Це погодні умови, фен, фарбники, хімічна завивка і т.п. Все вищеперелічене призводить до порушення структури волосся, воно стають сухими, ламкими, розшаровуються і втрачає свій блиск. Ламінування волосся призначене для склеювання лусочок і відновлення структури волоса. Воно як би запаює кінці волосся, тим самим оздоровлює їх. Безумовно, ця процедура не гарантує тривалого ефекту. Він буде видимим протягом 1-2 місяців. І якщо ви бажаєте мати шикарне волосся постійно, тоді плануйте відвідувати салон краси мінімум раз в два місяці. Якщо ваше волосся і без ламінування виглядає здоровими і блискучими, то навряд чи після процедури ви виявите якісь зміни, принаймні, візуально. Хіба що збільшення волосся в об'ємі і поліпшення його якості на дотик. Ламінування призначене в першу чергу для ослабленого волосся і для посилення їх кольору.

Ламінування волосся - деталі

Догляд за волоссям після ламінування включає миття шампунями, призначеними для забарвленого волосся. Можливе використання масок і бальзамів. Вартість даної процедури зазвичай залежить від довжини і якості волосся. Тому всі питання по ламінуванню вирішуються в салоні індивідуально. Окрім процедури ламінування, зовнішній вигляд волосся можна поліпшити за допомогою модної стрижки. Не варто боятися змін в своєму житті, особливо якщо це стосується вашого іміджу.

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: