Кругова підтяжка обличчя | Краса та здоров'яКругова підтяжка обличчя

Категорії статей: Косметологія ;

кругова підтяжка обличчя
кругова підтяжка обличчя
кругова підтяжка обличчя
кругова підтяжка обличчя

У естетичній хірургії кругова підтяжка вже давно стала однією з найпопулярніших операцій. Хірургічні операції з метою омолоджування обличчя проводяться з початку 20 століття. З тих пір методика операції зазнала істотних змін, вона постійно удосконалюється. Вживані в даний час методики дозволяють досягати хороших результатів, а ефект зберігається впродовж 7-10 років, а деякі фахівці називають цифри від 10 до 15 років.

Проводити операцію кругової підтяжки обличчя рекомендується у віці 45-65 років. Але фахівці відзначають, що останнім часом багато жінок удаються до цієї операції досить рано, у віці 30-35 років - така загальносвітова тенденція. Це виправдано в тому випадку, якщо того вимагає стан шкіри, а інші консервативніші методи не допомагають підтримувати красу і молодість шкіри обличчяи.

Кругова підтяжка обличчяи - ефективний спосіб корекції вікових змін:

 • підтягує шкіру обличчяи, шиї і підборіддя
 • видаляє надлишки шкіри
 • усуває обвислість і в'ялість шкіри
 • підтягує шкіру окремих частин обличчя (лоб, скроні, середня зона обличчя, шия)
 • розгладжує або усуває зморшки на обличчі
 • формує чіткий овал обличчя
 • підтягує і укріплює поверхневу і глибоку мязово-апоневротичну систему
 • у поєднанні з ліпосакцією позбавляє від другого підборіддя

 • Підготовка до операції кругової підтяжки обличчя потребує від вас деяких зусиль. Якщо ви палите, то утримайтеся від куріння протягом двох тижнів до операції і декілька тижнів після операції. Річ у тому, що при курінні значно скорочується поступання крові в судини шкіри, процес післяопераційного загоєння і відновлення може бути порушений. Якщо ви приймаєте лікарські препарати, повідомите про це хірурга і обговоріть можливість їх вживання. Не забудьте повідомити хірурга про алергію, якщо такая є у вас, - це важливо. Крім того, хірург призначить вам додаткове обстеження, направить на аналізи.

  При класичній підтяжці обличчя робиться довгий розріз, який починається в скроневої області у волосистій частині голови. Розріз продовжується по передньній границі вушної раковини, доходить до мочки вушної раковини, огинає її і виходить в потиличну область. Такий розріз дозволяє зробити широке відшарування шкіри скронь, щік і шиї. Далі шкіра на обличчі перерозподіляється, а шкірні надлишки усікаються. Часто кругова підтяжка обличчя поєднується з ліпосакцією, завдяки чому віддаляються жирові відкладення в області підборіддя, в області щік і передньої поверхні шиї. Якщо є необхідність, пластичний хірург підшиває певні ділянки жирового шару.

  Існує глибока підтяжка, по-іншому її називають SMAS-пластика. SMAS - це поверхнева мязово-апоневротична система, вона розташована глибоко під шкірою. В порівнянні з класичною круговою підтяжкою глибока пластика ефективніша, її результат зберігається більш тривалий час. Проте глибока підтяжка більш травматична, адже під час операції хірург разом з шкірою переміщає і фіксує підшкірні тканини.

  Підтяжка обличчя може бути проведена з використанням ендоскопічної техніки. Перевага цієї техніки в тому, що рубці, що залишаються після операції, практично непомітні, оскільки операція ендоскопічної підтяжки обличчя проводиться через мінімальні розрізи, завдовжки 10-15 мм в скроневої області і в порожнині рота. Зазвичай така операція виконується пацієнтам молодшого віку від 30 до 40 років.

  Операція кругової підтяжки обличчя виконується під загальним наркозом. Триває така операція від 2,5 до 4 годин, час залежить від складності роботи і від вирішуваних завдань. Після операції може розвинутися набряк обличчя, больові відчуття, як правило, мінімальні. Зменшення набряку відбувається впродовж 2-3 тижнів. У ці ж терміни спостерігається втрата чутливості шкіри обличчя, що носить тимчасовий характер. Боятися великих розрізів не варто, їх маскують в природних складках шкіри і волоссі. Шви знімають на 7-12 діб після операції.

  Попередній результат операції ви зможете оцінити приблизно через 3-4 тижні, а остаточний результат виявиться через 2 місяці. Протягом перших декількох тижнів після операції уникайте фізичних навантажень, лазні і сауни доведеться виключити, перебувати на сонці не рекомендується. Ефект від операції по круговій підтяжці обличчя зберігається від 7 до 10 років, при необхідності операцію можна буде повторити.

  Кругова підтяжка обличчя, як класична, так і глибока, - це тонка ювелірна робота. Чи варто нагадувати, що довірити таку роботу можна лише висококласному фахівцеві. Зі всією серйозністю віднесіться до вибору клініки і пластичного хірурга, врахуйте всі можливі нюанси: освіта, наявність ліцензії, досвід подібних операцій, відгуки пацієнтів, рекомендації колег.

  Відео на тему:

  Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: