Красиві вії | Краса та здоров'яКрасиві вії

Категорії статей: Косметологія ;

красиві вії
красиві вії
красиві вії

Догляд за віями - питання особливе, і сповна заслуговує на увагу з боку своєї власниці. Волоски вій, так само як і брів, є щетинистими по своїй структурі і відрізняються від іншого волосся на тілі. Ростуть вони в декілька рядків, яких на верхніх повіках може бути до 4, на нижніх - до 2. В цілому можна налічити від 400 до 800 вій у однієї людини. З періодичністю в 5-6 місяців вони оновлюються.

Не у всіх дівчат вії однакові, і виною тому не лише спадковий чинник. Перш за все, вони розрізняються за кольором, який на кінчиках вій зазвичай світліше за основу. В одних вії прямі, в інших - підкручуються вгору, а в «найнещасніших» трохи спрямовуються вниз.

Чому у вас рідкі і тонкі вії?

Питання неймовірно актуальне. Щодня дівчата наносять туш і підкрують вії спеціальними щипчиками. Якщо використовувати дійсно якісну декоративну косметику, яка своїм складом не наносить шкоди ніжним волоскам, і після нанесення повністю видаляти її, то вії довго перебуватимуть в доброму стані. Якщо постійно користуватися затиском, то треба бути готовим до того, що вії рідшатимуть, обламуватимуться, а їх загальна чисельність наблизиться до мінімуму - приблизно 400 волосків. Наклеювання накладних вій натуральним не подобається: як правило, вони рідшають, ростуть повільніше.

Розвіємо поширений міф про вії: вони не зростатимуть в довжину, якщо їх підстригати. Приберіть ножиці подалі, а ось густу щіточку і пару крапель засобу для росту вій можна і потрібно використовувати регулярно. Щіточка потрібна для того, щоб розчісувати вії, і для цих цілей сповна може підійти щіточка для брів. Розчісуємо від основи до кінчиків, причому спочатку поверх вій, а потім під ними.

Чим можна укріпити вії?

Головне, необхідно зрозуміти, що зміцнення вій за допомогою косметичних засобів і народних методів обов'язково принесе результат. Якщо ви купите розроблений косметологами засіб по догляду за віями, то в його комплектацію входитиме і спеціальна щіточка.

Найвідоміший народний метод - нанесення на вії касторової олії, яку можна поєднувати з іншими маслами (льняним, реп'яховим, обліпихою) і рідкими вітамінами А, Е. Для цих цілей можна використовувати щіточку, чистий пензлик від туші або ватяну паличку. Необхідно стежити, аби масла не потрапили в очі.

Отже, якщо ви не відносите себе до тих щасливчиків, які мають довгі, пишні і густі вії від природи, то у вас є всі шанси змінити положення. Саме так і сказала колись Мерілін Монро: «справжніми жінками не народжуються, а стають».

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: