Красиві та модні зачіски з квітами (фото) | Краса та здоров'яКрасиві та модні зачіски з квітами (фото)

Категорії статей: Волосся ;

Вона носила квіти в волоссі...
І ними грався він та вітер.
Здавалося давно вже дорослі,
Але кохали щиро мов діти.

Читаючи ці рядки з української пісні, відразу уявляєш образ чарівної дівчини з вінком на голові. З давніх часів, квіткові вінки, що прикрашають волосся молодих дівчат, мали магічну силу. Кожна квітка, з якої складалася композиція, мала своє певне значення. Наприклад, калина - символ дівочої краси, ромашка - знак вірності, а мак символізував печаль і смуток.

Сьогодні вінки знов на піку популярності, а також обручі, пов'язки і тіари з квітами. У таких сучасних аксесуарах для волосся використовують не лише квіти, але і зелене листя і гілочки, немов в легкому дівочому волоссі ось-ось зацвітуть бутони.

В будь-якому разі у поєднанні з легким платтям, відкритими туфельками і ненав'язливим макіяжем, вінок у волоссі стане прекрасним доповненням вашого вбрання. Зачіску краще вибирати максимально природну. Вільні і дещо завиті локони або невисокий і недбалий пучок виглядатимуть ідеально.

Взагалі квіткові прикраси для волосся вважаються виключно весняним або літнім аксесуаром. Але в наші дні деякі сміливі модниці вдало поєднують вінки з квітів на голову з пальтом і навіть шубками. Дуже часто можна спостерігати таку оригінальну прикрасу з квітів і у відомих людей. Kirsten Dunst, Rihanna, Katty Perry, Ashlee Simpson, Keira Knightley використовують вінки і квіткові обручі в своїх світських образах. Російські і українські знаменитості також не залишили без уваги цей витончений аксесуар.

Все більше жінок і дівчат, ніяк не пов'язаних зі світським життям, вважають за краще одягати різні прикраси з квітами на голову, що робить їх більш жіночними і милими. Вінок з квітів на голові і вплетені в пасма волосся яскраві квіти поступово зайняли лідируюче місце і у весільній моді. Задоволення не з дешевих, але навряд чи наречена відмовиться в найособливіший день свого життя від ніжного вінка з живих квітів, який підкреслить її чарівний весільний образ.

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: