Кращі зачіски Кейт Аптон | Краса та здоров'яКращі зачіски Кейт Аптон

Категорії статей: Волосся ;

Виконавиця однієї з головних ролей в комедії «Інша жінка» Кейт Аптон продемонструвала прекрасний б'юті-образ, який відразу ж припав до душі всім її прихильникам. Для виходу на червону доріжку Кейт вибрала, поза сумнівом, розкішний і елегантний образ з пишним укладанням. Але це не єдиний вдалий образ моделі і актриси. Кращі зачіски Кейт Аптон дивіться в цій підбірці.


Об'ємна зачіска з пучком, виділені скули і кремова помада ідеально гармонували з масивними сережками і чорним вбранням Кейт.


Кейт Аптон вибрала укладання з гладким начісуванням, а в макіяжі, аби не перенавантажувати образ, зробила акцент на очі, залишивши губи практично нетронутими. Візажісти намалювали класичні широкі стрілки і щедро нафарбували вії.


У цьому укладанні Кейт зробила ставу на дух ретро: волосся з густим начісуванням укладене в дусі ретро. Візажісти ретельно пропрацювали тон шкіри, обкреслили брови і нанесли туш на вії, аби блакитні очі Кейт виглядали ще яскравішими.


У образі Кейт Аптон головне - це складне укладання (частина волосся заколена ззаду, частина вільно спадає на спину).


Акуратні і гладкі локони Кейт виглядають просто приголомшливо. Оригінальний димчастий макіяж очей в сріблястій гаммі вигідно підкреслив очі моделі.


Кейт уклала волосся безладними локонами. У макіяжі моделі очі підкреслені накладними віями і тушшю, а завершуючим і головним штрихом в макіяжі стала червона помада.


На шикарному світлому волоссі моделі стилісти створили легкі локони і зачесали їх на одну сторону. У макіяжі використовували накладні вії, які зробили погляд розкритим, а на губи нанесли яскраву помаду в тон кольору плаття.


Аптон вирішила зробити ставку на природний макіяж. Візажісти створили ідеальний тон шкіри, а блакитний колір очей моделі підкреслили, підкресливши очі чорним підведенням. Завершуючим штрихом в образі став прозорий блиск для губ. Створюється враження - ніби Кейт Аптон просто безладно зібрала пасма в простий пучок.


Кейт Аптон вибрала укладання з легкими хвилями, укладеними на бічний проділ. У макіяжі зроблена ставка на помаду рожевого кольору і тіні для очей із золотистим відтінком.


Для цього виходу в світ Кейт Аптон вибрала об'ємне укладання з високим начісуванням.


Ніжність і безладність вдало з'єдналися в образі Кейт. Поки інші зірки старанно укладають волосся, модель віддає перевагу легкому безладу.


Кейт зібрала волосся в пучок, додала об'єм, а також елегантний проділ в обличчя. Візажісти зробили макіяж в теплих тонах.


Модель віддала перевагу легкому make-up: візажисти зірки підкреслили красивий розріз очей, а кораловий блиск завершив урочистий образ. Повітряне укладання з м'якими хвилями стало останнім штрихом святкового лука Кейт Аптон. Жіночні завитки - ідеальне рішення, аби підкреслити красивий овал обличчя.

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: