Короткі чоловічі стрижки 2015: бобрик | Краса та здоров'яКороткі чоловічі стрижки 2015: бобрик

Категорії статей: Волосся ;

У ті моменти, коли потрібно добре виглядати при мінімумі зусиль, в стрижки бобрик просто немає конкуренток. Втім, ті, хто вважають, що коротка чоловіча стрижка машинкою - участь тих, у кого немає фантазії, дуже помиляються. Гнучкість бобрику вражає.

frenchcrop5

Почнемо з матчастини. Що таке стрижка бобрик? Це коли потилиця і скроні - короткі, а верх - трошки довше. Класика передбачає, що контраст між областями невеликий, але помітний. Якщо ви чули, що в модні чоловічі стрижки(короткі, 2015, зрозуміло) записали «теніс», не кваптеся "приміряти" новинку - це всього лише друга назва бобрика.

frenchcropclassic

Що щодо довжини? Володарям об'ємного волосся рекомендується варіант текстури, при якому перукар приділяє велику увагу кінчикам. У випадку з тонким волоссям варто звернути увагу на рівну стрижку з плоским верхом, «під майданчик».

Чим більше довжина волосся, тим ширше простір для творчості. Рівні, гладко зачесані вперед пасма (для буднів) і скуйовджена текстурована зачіска (для вихідних) сповна можуть існувати на одній голові. Власне, модні чоловічі короткі стрижки 2015 якраз і мають на увазі, що вам не доведеться бігти в перукарню кожного разу, коли захочеться поміняти імідж.

frenchcroplong

Модні короткі стрижки: чоловічі стилі

Короткі чоловічі стрижки 2015 спростовують класику: чим більше контраст, тим краще. Звідси мода на ультракороткі або поголені скроні і коротку потилицю.

frenchcropmod

Стрижка бобрик - чоловіча паличка-виручалочка: вона добре виглядає з будь-яким овалом обличчя. Можливо, за це її люблять зірки.

crop2

Важливий момент: чоловічі стрижки на коротке волосся мають свої особливості. Короткий майданчик зверху округлює обличчя, дещо повнить його. Довгий верх в бобрика, навпаки, заставляє круглі м'які риси виглядати жорсткіше.

Висунуте квадратне підборіддя передбачає підведене укладання (у нього добре компонуються майже будь-які модні стрижки). Чоловіче коротке волосся підводиться від лоба і закріплюється за допомогою засобу сильної фіксації. В цьому випадку погляд фокусується на верхній частині обличчя.

Чоловічі короткі стрижки з чубком гармонують з витягнутим овалом обличчя. Пасма можна укладати рівномірно або направляти в різні боки. Другий варіант незамінний для випадків, коли потрібно зробити погляд відкритішим.

crop1

Загалом, забудьте про стереотипи - головне, аби ваш майстер розумів чоловічі стрижки. Коротке волосся, фото якого ви могли бачити вище, гармонує і з відвертим мачо-стилем і діловим костюмом.

Чим укладати зачіску?

У вашому арсеналі завжди мають бути засоби для закріплення текстури (наприклад, American Crew Light Hold Texture Lotion), які наносять на суху чисту голову. Річ у тому, що ефект шевелюри, тільки що висушеної рушником, зазвичай тримається недовго - після декількох годин пасма починають «усаджуватися» (особливо, якщо йдеться про жирне або комбіноване волосся). Аби зачіска трималася, і потрібний фіксатор.

9

Стильні короткі чоловічі стрижки можна укладати в стилі американських п'ятдесятих. Для цього добре мати під рукою віск або фіксатор з кремовою текстурою (Grooming Cream). Ці засоби не лише допоможуть гладко укласти навіть неслухняне волосся, але і подарують здоровий блиск.

714

Короткі чоловічі стрижки (фото 2015) мають разючу відмінність від того ж 2014: вони орієнтовані на природність. Тому, якщо у вас в'юнке волосся, не надумайтеся вирівнювати його. Навпаки, можна підкреслити завиток за допомогою мусу. Якщо ж ви втомилися від неслухняних кучерів, тоді попросіть стиліста запропонувати вам більш коротку стрижку. Чоловічі майстри знають толк в приборканні завитків.

Наостанок

Хочеться вірити, що ви переконалися - бобрик (або теніс) цікавіший, чим здається на перший погляд. Просто потрібно правильно підібрати довжину до своєї форми обличчя.

І ще. Чоловічі короткі стрижки 2015, фото яких ілюструють статтю, це лише велика частина варіантів. Не забувайте экспериментувати, і ви обов'язково знайдете для себе щось нове.

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: