Корекція брів - форма і колір | Краса та здоров'яКорекція брів - форма і колір

Категорії статей: Косметологія ;

корекція брів
корекція брів
корекція брів
Кажуть, що якщо очі є дзеркалом душі людини, то брови - це її оправа. Неспроста досвідчені візажисти впевнені, що створення жіночого образу слід починати з оформлення брів - брови з вірно підібраною формою і кольором можуть абсолютно перетворити жіночу подобу.

Кому потрібна корекція брів?

Якщо у вас дуже густі брови, можливо, вони роблять обличчя дуже строгим або навіть жорстким. Занадто довгі, з опущеними кінцями, брови здатні додати обличчю дуже сумний вигляд і навіть постарити. Дуже рідкі і бліді брови додають подобі якусь незавершеність, недбалість. У цих і інших випадках, якщо вас не влаштовує форма ваших брів, вам необхідна їх корекція.

Уміло зроблена корекція брів зробить обличчя більш симетричним і виразним. Очі стануть яснішими, молодшими, погляд - відкритим і глибоким, а вся подоба - гармонійнішою.

Корекція брів: форма

Форма брів повинна знаходитися в гармонії з формою обличчя. Тому єдиного еталону краси брів немає. В більшості випадків при корекції брів доречним варіантом буде варіант із збереженням індивідуальної лінії брів, тієї що закладена природою. А недоліки необхідно скоректувати відповідно до особливостей вашого обличчя. Наприклад, маленькі очі здаватимуться більше, якщо брови зробити ширшими і збільшити відстань між ними, вищипуючи волоски в перенісся. Для дуже круглого обличчя є сенс дещо підвести природну лінію і збільшити вигин брів. Для прямокутного обличчя, навпаки, вигин зменшують, випрямляючи брови, для чого вищипують волоски з боку скронь.

Для визначення точок, де брова повинна брати початок і закінчуватися, можна зробити наступне. Прикладаємо олівець або тонку паличку вертикально від крила носа до внутрішнього куточка ока - на продовженні цієї лінії знаходиться точка початку брови. На лінії, що сполучає крило носа і зовнішній куточок ока, лежить точка, де брова закінчується. Кінець брови не повинен розташовуватися нижче, ніж початок, інакше вираз обличчя буде сумним. Кінець брови слід оформляти особливо ретельно, роблячи його витонченим і тонким. Висока лінія брів робить очі більше, а обличчя виразніше. Тому ніколи не слід вищипувати волоски з верхньої лінії брови - навіть якщо ви прагнете створити тонкі брови.

Найоптимальніший варіант - проведення корекції в косметичному салоні. Якщо ви вирішили провести корекцію брів самостійно, вам знадобитися пінцет із закругленими кінцями, спиртний лосьйон, ватяні тампони, щіточка для змахування волосків. Пінцет слід протерти спиртом. Перед процедурою необхідно вмиватися, зробити на брови 5-7 хвилинний гарячий компрес, після чого змастити шкіру під бровами кремом - в цьому випадку процес видалення волосків проходить легше. Починати висмикувати волоски, що знаходяться за межами запланованого контура, слідує від перенісся. Аби досягнути симетричності, вищипувати брови краще рівномірно - спочатку на одній, а потім на іншій брові. Волосок захоплюється ближче до корня і висмикується різким рухом. Після закінчення процедури необхідно протерти шкіру спиртним лосьйоном для дезинфекції.

Корекція брів: колір

Що стосується кольору брів, то вважається, що вони мають бути на тон-два світліше за колір волосся. Додати бровам колір допоможуть спеціальні тіні або олівець для брів. Аби брови виглядали акуратними впродовж всього дня, можна скористатися гелем для укладання брів.

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: