Йога для початківців | Краса та здоров'яЙога для початківців

Категорії статей: Фізкультура ;

йога для початківців
йога для початківців
йога для початківців
йога для початківців
йога для початківців

Основні вправи йоги дуже прості, їх зможе виконати будь-хто. Заняття йогою додають тілу рухливість і гнучкість, необхідні для здоров'я. Основні рухи йоги допоможуть вам збільшити ефективність занять. Йога - це не бодібілдінг, який допомагає наростити м'язи, розвинути витривалість і силу волі. По суті, йога допомагає нам краще зрозуміти самих себе і навколишній світ, знайти душевну і фізичну гармонію.

Йога - не просто комплекс фізичних вправ, за допомогою яких можна скинути зайві кілограми. Само слово « йога» переводиться як « єднання, гармонія»; регулярні заняття йогою з'єднують тіло, розум і дух в єдине гармонійне ціле.

Коли ми регулюємо своє дихання і обережно розтягуємо м'язи, нахиляється, згинаємося, напружуємо м'язи і окремі органи, ми тим самим сприяє розслабленню туго зав'язаних вузлів накопичених стресів і тривог, невирішених проблем і заплутаних відчуттів - тобто позбавляємося від всього, що заважає нам досягти гармонії. Йога допомагає нам переміститися в безтурботний внутрішній світ, де нам ніщо не загрожує. Це прекрасне, ні з чим не порівнянний стан, який хочеться продовжити назавжди. У цьому розслабленому стані абсолютного спокою ми відкриваємо в собі потенціал зцілення, приймаємо мудрість і силу, закладені в нас з народження.

Йога початківцям: чому саме йога?

Що ж, існують і інші ефективні способи підтримування хорошої фізичної форми і здоров'я духу, проте жоден з них не може порівнятися з йогою. Для занять йогою немає необхідності у тренажерах або спеціальних спортивних костюмах. Йога не вимагає материалых витрат, це проста і красива гімнастика, якою можна займатися самостійно, вивчаючи асани з кваліфікованим і розуміючим інструктором. Слід зазначити зростаючий інтерес до йоги. Швидше за все, це є своєрідною реакцією усвідомлення важливості впорядкованої системи тренувань для збереження здоров'я. Все більша кількість людей у всьому світі переживає стреси і страждає від хвороб що викликані стресом, тому недивно, що ми шукаємо способи покращити і зберегти здоров'я. А йога, по суті, є розслабляючою гімнастикою, яка знімає стрес і допомагає зосередитися на головному.

Йога початківцям: що особливого в йозі?

Як ми вже говорили, йога об'єднує тіло, розум і дух в єдине ціле. Це символічна єдність положення тіла, дихання і розумового зосередження. Практики йоги носять медитативний характер, вони сприяють релаксації і відновленню душеного миру і гармонії. Йога допомагає зосередитися на правильному диханні, знайти розслабляюче положення тіла, що є важливим елементом здоров'я. Ще один благотворний аспект йоги - ви можете виконувати вправи в зручному для вас темпі, не орієнтуючись на інших, і зупинятися, коли відчуваєте біль або дискомфорт. Йога поступово розширює фізичні можливості вашого тіла, покращує гнучкість і допомагає встановлювати реалістичні завдання. Ця гімнастика не зажадає від вас неймовірних фізичних зусиль, вона безболісна, не викликає перенапруження або депресії, як, наприклад, пауерліфтинг. Вправи йоги можна змінювати на свій смак, вони можуть бути як дуже простими, так і надзвичайно складними, залежно від вашого бажання і потреб.

Йога початківцям: що надіти на заняття йогою?

На заняття йогою краще надівати вільний зручний одяг або трико. Кофти, сорочки і топи також доречні, оскільки в процесі тренування ви можете надівати або знімати одяг, залежно від температури тіла, що допомагає регулювати рівень активності. Головне - займатися йогою щодня в один і той же час і не пропускати занять. Якщо ви відноситеся до йоги несерйозно і нехтуєте тренуваннями, результати будуть не настільки видатними. Не розраховуйте побачити результат негайно. Можливо, ви навіть не відмітите зміну, що сталася у вас, проте вона буде очевидна для оточуюючих. Не дивуйтеся, якщо колеги по роботі почнуть обсипати вас компліментами, а ви відчуєте гармонію і легкість.

 • Ключові тези: записаться на фитнес, фитнес онлайн, фитнес центры киев львов
 • Відео на тему:

  Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: