Ідеальна зачіска під тип фігури | Краса та здоров'яІдеальна зачіска під тип фігури

Категорії статей: Волосся ;

зачіска під тип фігури
зачіска під тип фігури
зачіска під тип фігури

Стилісти настійно рекомендують жінкам підбирати стрижку або зачіску так, щоб вона личила не лише відтінку волосся, але і вдало гармонувала з їх фігурою. У цій статті ми познайомимо вас з тим, які зачіски краще підійдуть тій або іншій фігурі.

 • Для власниць високого зросту стилісти рекомендують звернути увагу на зачіски довжиною до плечей з м'якими кучерями. Тим дівчатам, які не володіють помітними формами, підійдуть зачіски з прямим волоссям, також завдовжки до плечей. Точніше вибрати відповідну для себе зачіску допоможе майстер. Але окрім цього можна ознайомитися з новинками, проглянувши покази нижньої білизни - в цьому випадку для моделей зачіска і колір волосся підбирається просто ідеально.
 • В даний час великою популярністю користуються ультракороткі жіночі стрижки. Але часто така зачіска підійде не кожній дівчині. Краще всього вона личить мініатюрним і струнким панночкам. А ось високим дівчатам настійно рекомендується уникати коротких стрижок. Річ у тому, що дуже коротка стрижка зорово робить голову менше, в результаті може виникнути враження, що у дівчини голова непропорційно мала по відношенню до тіла.
 • Щасливі власниці пишних грудей помилково вважають: аби зробити їх ще спокусливішими, волосся необхідно зібрати вгору, відкривши зону декольте. Часто так робиться для залучення чоловічих поглядів до себе, але необхідно пам'ятати, що їх більше вабить скромна сексуальність - довге злегка завите волосся стане кращою прикрасою жіночих грудей.
  Для дівчат з пишними формами краще всього підійдуть зачіски з довгого завитого волосся. Вони допоможуть візуально «збалансувати» їх фігуру.
 • Велика помилка в тому, що невисоким дівчатам нібито личить довге волосся. Довге розпущене волосся перетворює її на маленьку дівчинку, а це не додає їй серйозності, довколишні люди так і сприйматимуть її дитям і відноситимуться до неї відповідно. Якщо ви хочете перетворитися з «дівчинки» в стильну і серйозну дівчину, стилісти рекомендують зупинитися на виборі стрижки «боб» середньої довжини.
 • Тим дівчатам, які вважають власну фігуру не дуже жіночною, краще відмовитися від дуже коротких стрижок, які здатні додати вашому образу деяку «мужність». Краще зупинитися на стрижках задовжки трохи нижче за підборіддя або на прямому довгому волоссі.
 • Вищевикладені поради покликані допомогти тим, хто лише шукає свій ідеальний образ, а ті, хто вже знайшов свій стиль і відчуває в нім себе більш ніж комфортно, навряд чи необхідно щось міняти.

  Відео на тему:

  Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: