Генітальний герпес | Краса та здоров'яГенітальний герпес

Категорії статей: Здоров'я ;

Генітальний герпес
Генітальний герпес

Генітальний герпес
Генітальний герпес
Генітальний герпес викликається вірусом простого герпесу другого типа (HSV). HSV 2 найчастіше передається статевим шляхом, проте не виключені і інші способи передачі інфекції. На жаль, генітальний герпес поширений набагато сильніше, ніж прийнято вважати, наприклад, в США він вражає кожного п'ятого дорослого, який веде активне статеве життя.

Первинна інфекція HSV 2 зазвичай викликає появу виразок в області статевих органів (сідниць, пеніса, піхви або шийки матки) протягом двох-двадцяти днів після інтимної близькості з інфікованим партнером. Генітальний герпес часто протікає безсимптомно. В деяких випадках може з'являтися незначний висип, свербіння, хворобливі язвочки. Не виключено помірне підвищення температури тіла, м'язові болі і болі при сечовипусканні. HSV 2 також розвивається не лише в області статевих органів, і але і просто на шкірі нижче за пояс.

Як і при зараженні вірусом герпесу першого типу, язвочки з'являються далеко не у всіх випадках. Частоту повторної появи герпесу і місця, які він вражає, важко передбачити. Не дивлячись на те, що вірус простого герпесу переважно передається статевим шляхом , первинна інфекція часто протікає непомітно і безсимптомно, тому хворий навіть не завжди здогадується про зараження. Вже роки опісля, після декількох рецидивів статевого герпесу, коли хворий звертається за медичною допомогою, цей герпес можуть прийняти за первинну інфекцію, що призводить до несправедливих звинувачень в зараженні, направлених не на тих, на кого слідувало б.

Як і у випадку з простим герпесом першого типу, вірус залишається в організмі назавжди: після первинної інфекції HSV залишається в нервових клітинах, очікуючи свого часу.

Клінічна картина генітального герпесу часто зрозуміла відразу ж, тому немає потреби в проведенні подальших аналізів. Якщо діагноз неясний, беруть мазок із зараженої ділянки і посилають його в лабораторію на посів. Також в цьому випадку виконують лабораторні аналізи соскобов, які розглядають під мікроскопом, а також роблять аналіз крові на наявність антитіл простого вірусу герпесу.

Краще лікування генітального герпесу - запобігання зараженню. Безпечний секс допомагає дорослим, ведучим активне полігамне сексуальне життя, запобігти зараженню герпесом і іншим хворобами, які передаються статевим шляхом. Тим, хто вже заражений, рекомендують вживати оральні противірусні ліки, які допомагають зменшити прояви герпесу або частоту його виникнення. Ці ліки не виліковують герпес і не унеможливлюють подальшої передачі інфекції. Проте вони допомагають зменшити кількість вірусних виділень, а також тривалість періоду, в яка інфікована людина може передати вірус своєму сексуальному партнерові.

Як взнати, коли вірус простого герпесу може передаватися статевим шляхом? У багатьох людей з повторною інфекцією появі герпесу передує ряд симптомів, наприклад, свербіння, паління або підвищена чутливість області, де вже з'являвся генітальний герпес. В цей час, або в період, власне, прояви гормонального герпесу, уражена ділянка тіла не повинна знаходитися в прямому або непрямому контакті з тілом інших людей, тобто слід виключити БУДЬ-ЯКІ сексуальні контакти, у тому числі оральний і генітальні контакт. Презервативи можуть запобігти передачі генітального герпесу сексуальному партнерові, проте навіть цей спосіб не гарантує повної і абсолютної безпеки.

Але це ще не все. Вірус простого герпесу передається навіть в разі відсутності симптомів або виразок. По суті, в більшості випадків вірус герпесу передається саме за відсутності виразок.

Генітальний герпес особливо небезпечний для вагітних. Якщо на момент народження дитини його мама є переносником активного вірусу герпесу, вона може передати його маляті (коли при пологах він проходить через піхву). Якщо це відбувається при первинній інфекції герпесу, дитя наражається на серйозну небезпеку. Жінки, які знають або підозрюють про те, що інфіковані, повинні обов'язково розповісти про це гінекологові, аби зробити необхідні аналізи і захистити дитину. Часто, запобігти передачі інфекції від матері до дитини допомагає кесаревий розтин. Новонароджені дуже чутливі до вірусу простого герпесу, навіть не генітальної природи. Люди, страждаючі від будь-якої форми вірусу герпесу, не повинні знаходитися у контакті з немовлятами.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: