Гарячі ножиці | Краса та здоров'яГарячі ножиці

Категорії статей: Волосся ;

гарячі ножиці
гарячі ножиці
гарячі ножиці

Чи може стрижка гарячими ножицями надавати лікувальний ефект?

Хотіли б ви мати красиве волосся, яке не почне сіктися через тиждень після стрижки? Напевно так. Кожна жінка мріє про те, аби у неї були красиве волосся і приємна зовнішність. Проте не всі знають, де шукати такого фахівця, який зміг би перетворити мрію на реальність. Виявляється, далеко ходити не треба. Допомогти в отриманні акуратної зачіски здатна стрижка гарячими ножицями.

Ще в Давньому Єгипті жінки підрівнювали волосся гарячими ножицями. Раби розжарювали металеві леза до високої температури і, поки вони гарячі, формували необхідну довжину зачіски. На сьогоднішній день ця процедура не зазнала великих змін, лише ножиці тепер виготовляють з неіржавіючої сталі і розжарюються електрикою, а не вогнем. Сама ж техніка стрижки залишилася такою ж. Про неї ми сьогодні і поговоримо.

Що таке стрижка гарячими ножицями?

Процедура стрижки гарячими ножицями з'явилася в сучасних салонах краси зовсім недавно, але вже стала вельми популярною серед жінок. Основною її перевагою є лікувальна дія на волосся. Ножиці як би запаюють кінчик волоса, за рахунок чого він не січеться довгий час. Завдяки цій властивості, зачіска не втрачає своєї форми і свіжості протягом 3-4 місяців. Якщо ви хочете досягнути такого ефекту, то стрижка гарячими ножицями створена саме для вас.
Ця технологія була упроваджена зовсім недавно - в 2003 році європейськими інженерами. Вони вирішили випустити не просто ножиці, які стригли б волосся, але які б їх лікували. Головний принцип роботи апарату полягає в нагріві лез ножиць. При відсіканні волоса вони як би спаюють його кінець. Саме тому даний пристрій був названий «гарячими» ножицями.
Стрижка гарячими ножицями, або термострижка, підійде для всієї сім'ї. При цьому тип і довжина волосся не грають жодної ролі. Запаюючи кінчики, перукар не лише покращує зовнішній вигляд зачіски, але і зберігає необхідну вологу і життєву силу волосся.

Чому цю процедуру потрібно робити?

В стрижки волосся гарячими ножицями є декілька відчутних переваг, яких позбавлена звичайна процедура. По-перше, кінчики волосся при обрізанні гарячим лезом ущільнюються, а об'єм зачіски збільшується. Це відбувається за рахунок підвищення тиску в кожному волоску. Кров підливає, а значить, потовщує структуру. При цьому ствол волоса робиться гладким і пружним.
По-друге, зникають горезвісні посічені кінчики. Саме ж волосся не висихає і стає стійкішими до несприятливих умов довкілля. Локони робляться блискучими і слухняними.
Стрижка гарячими ножицями особливо корисна жінкам, чиє волосся багато разів піддавалося фарбуванню, меліровці і хімічній завивці. Крім того, що покращується їх колір, запобігається і надмірне випадання. Ви будете здивовані, але навіть довговолосі красуні можуть скористатися послугою термострижки без побоювань втратити бажану довжину. Навіть навпаки гаряча стрижка зробить волосся активнішим і життєздатнішим.
Багаточисельні стилісти рекомендують скористатися стрижкою гарячими ножицями як альтернативою звичної стрижки. Можливо, вона буде трохи дорожча, проте позитивний ефект, що досягаються після закінчення вже першої процедури, не змусить себе чекати.
Багато жінок, що спробували на собі стрижку гарячими ножицями, відзначають благотворні зміни в структурі волосся. Вони вважають цю знахідку просто приголомшливою і радять подругам вдатися до цієї послуги. А ми приєднуємося до багаточисельних позитивних відгуків і рекомендуємо вам скористатися гарячими ножицями при першій же нагоді. Пам'ятайте, здоров'я волосся у ваших руках.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: