Фарбування волосся | Краса та здоров'яФарбування волосся

Категорії статей: Волосся ;

фарбування волосся
фарбування волосся
фарбування волосся
фарбування волосся
Красиве волосся споконвіків вважалося показником здоров'я жінки, важливу роль при цьому мав колір волосся. Сьогодні практично всі жінки хоч би раз в житті перефарбовували волосся. Але чи всі знають, як це робити правильно? Про те, як потрібно фарбувати волосся, ми сьогодні поговоримо.

Як правильно фарбувати волосся?

Існують різні способи фарбування волосся, а також різні фарбники, які використовує перукар. Виділяють фарбники першого, другого і третього рівня.

 • Фарбники першого рівня володіють малою стійкістю. Це різні шампуні, пінки, гелі, а також рослинні фарбники, такі як хна.
 • Фарбники другого рівня це фарби без вмісту аміаку. Ними ми найчастіше користуємося в домашніх умовах. Такі фарби не тримаються довго і не підходять для кардинальної зміни кольору волосся.
 • Фарбники третього рівня це стійкі фарби, до складу яких входить перекис водню. Ними користуються переважно професійні перукарі.
 • Окрім цього існують різні стилі фарбування волосся.
  Ви можете попросити стиліста додати локонам однорідний тон, зробити меліровку волосся або колорування. Колорування у свою чергу може бути повним і частковим.
  Якщо ви вирішили забарвити волосся, то ми радимо вам познайомитися з деякими правилами їх фарбування.

  Будь-який процес зміни кольору волосся починається з вибору фарби. Для того, щоб уникнути несподіваних результатів, вибирайте колір фарби, що відрізняється від натурального тону лише на декілька відтінків. При цьому пам'ятайте про те, що колір на упаковці завжди трохи відрізняється від реального. Як правило, на коробці з фарбою можна побачити темніший відтінок, ніж насправді.

  Перш ніж наносити фарбу безпосередньо на голову, слід провести невеликий тест на сприйнятливість шкіри до даного фарбника. Нанесіть невелику кількість препарату за вухо або на згин руки. Якщо наступного дня в цій області немає ні почервоніння, ні висипу, можна фарбувати волосся. Перед фарбуванням не рекомендується мити голову. Жир, що виділяється сальними залозами, створює натуральний захист для шкіри голови.

 • Як фарбувати волосся в домашніх умовах

  Ще на етапі вибору фарби для волосся може виникнути питання про те, скільки її знадобиться. Якщо у вас зачіска коротка, то однієї упаковки вистачить. Для довгого волосся знадобиться не менше двох тюбиків фарби.
  Як вже говорилося раніше, фарбувати потрібно немите волосся. Воно має бути сухим. Перш ніж приступати до фарбування, надіньте спеціальні рукавички. Як правило, вони йдуть в комплекті з фарбою. Нанесіть невелику кількість захисного крему на лоб і задню частину шиї, щоб уникнути фарбування шкіри.
  За допомогою пензлика починайте швидко наносити фарбу, рухаючись від коріння до кінчиків. Спочатку забарвте потиличну частину волосся, а потім беріться за верхівку. Склад, що залишився, рівномірно розподіліть руками. Через 30 хвилин можна змивати склад.

 • Чи можна фарбувати волосся під час вагітності?

  В цілому ніхто не забороняє. Вагітність не хвороба, а тому не повинна позбавляти жінку радощів життя. Лише потрібно підходити до фарбування волосся розсудливо. Не варто радикально міняти свій колір або обезбарвлювати волосся.

 • Як часто можна фарбувати волосся?

  Фарбувати волосся можна не частіше, ніж раз в дві неділі. Бажано дотримувати періодичність в місяць - півтора. За цей термін і волосся встигне відновитися, і колір можна буде освіжити.

 • Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: