Догляд за віями - корисні поради | Краса та здоров'яДогляд за віями - корисні поради

Категорії статей: Косметологія ;

догляд за віями
догляд за віями
догляд за віями
догляд за віями
Довгі і пухнасті вії - мрія кожної дівчини. Проте для цього за ними необхідний ретельний догляд. У кожної людини на верхніх повіках розташовується від 100 до 160 вій, завдовжки до 12мм, на нижніх - до 80, завдовжки до 8мм. Вії періодично випадають, на їх місці починають рости нові. Як прискорити ріст вій? Зрозуміло, потрібно правильно за ними доглядати. Для цього розглянемо будову вій. Так ми зрозуміємо, які речовини їм необхідні. Вії в основному складаються з кератина, у формуванні якого беруть участь вітаміни А і Е. Іх можна приймати як в синтетичному вигляді, так і у вигляді овочів, зелені. Необхідно кожен вечір видаляти залишки косметики за допомогою спеціального лосьйону, оскільки мило сушить шкіру і викликає появу зморшок. Не видалена вчасно косметика сушить вії, роблячи їх ламкими, що підсилює їх випадання. Після видалення косметики бажано робити на очі живильні маски з відварів ромашки, чорного або зеленого чаю. Для правильного росту вій потрібно кожен вечір розчісувати їх щіточкою, змоченою в підживлюючому кремі або маслі.

Для рослинних компресів краще всього використовувати такі трави, як ромашка, календула, мати-й-мачуха, волошка. Одним з найбільш ефективних рецептів є компрес з волошки, календули і чорного чаю, узятих в співвідношенні 1 до 1. Наноситься компрес за допомогою ватяних тампонів і витримується 15-20 хвилин.
Трав'яні компреси необхідно робити протягом декількох місяців з періодичністю 1 раз на тиждень. Перевіреними засобами є масла оливи, реп'яхове і касторове масло. Їх потрібно наносити на вії за допомогою пензлика перед сном. Можна використовувати також суміш реп'яхового і касторового масла з коньяком і вазеліном. Не вартує дуже часто користуватися водостійкою тушшю, оскільки її важко змивати.Кожен вечір можна наносити на повіка і вії спеціальний бальзам з вітамінами.

Проте всі ці засоби не допоможуть досягти видимих кардинальних змін. Якщо Ви вирішили грунтовно змінитися в кращу сторону, Вам допоможе процедура нарощування вій. Якісне нарощування вій можна виконати лише в спеціальних салонах. Нарощування вій підрозділяється на 2 види - шовкове і нірка.

Шовкове, або японське нарощування вій полягає в тому, що до кожної власної вії прикріпляється по одному волоску шовку або нірки. Таке нарощування виглядає найприродніше і дуже популярно у молоді, особливо у весняний період.
Пучкове нарощування нірки використовується в урочистих випадках і полягає в тому, що до кожної власної вії кріпиться пучок волосків шовку або нірки. Після процедури вії виглядає дещо штучно і потребують додатковій філіровки. При проведенні процедури використовуються лише натуральні матеріали. Вони гіпоаллергенні і протестовані дерматологами. Нарощувані вії прикріпляються до власних за допомогою спеціального клею на каучуковій основі. Процедура займає близько півтори години. А результат зберігається до 3 місяців. Проте, приблизно раз в 3 тижні потрібно проводити процедуру корекції нарощених вій. Це пов'язано з природним випаданням натуральних вій, а разом з ними і нарощених. Не слід боятися, що всі нарощені вії випадуть. Процес відбувається поступово і непомітно для стороннього ока. Проте слід дотримувати деякі правила по догляду за такими віями. Не можна користуватися жирним кремом, слід акуратно видаляти косметику спеціальним лосьйоном і намагатися зайвий раз не чіпати вії. При носінні контактних лінз вії випадають швидше, тому процедуру корекції доведеться проводити частіше.

Переваги власних або накладних вій кожна дівчина оцінює сама. Проте в будь-якому разі при правильному догляді ця деталь зовнішності здатна зробити її королевою.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: