Чистка обличчя | Краса та здоров'яЧистка обличчя

Категорії статей: Косметологія ;

Чистка обличчя
Чистка обличчя
Чистка обличчя
Чистка обличчя

Ні для кого не секрет, що краса і здоров'я мало кому дістаються «просто так»: за них потрібно постійно боротися. Ось тільки боротьба ця деколи перетворюється на справжнісіньку війну, де застосовуються всі засоби, а результат вимірюється не числом нових прихильників, а кількістю витрачених на «апргейд» себе, коханої, грошей. Люди взагалі схильні до крайнощів: одні махають на себе рукою. Мовляв, хай буде як буде, я собі і така подобаюся. Інші прагнуть перепробувати всі косметичні новинки, перенести всі можливі і неможливі, корисні і відверто шкідливі процедури.

Одна моя знайома має салонон краси і перш, ніж запропонувати нові послуги клієнтам, мужньо випробовує все на собі. Ну, що сказати? Для своїх сорока з хвостиком вона виглядає прекрасно, хоча є одне «але»... Я бачила свою приятельку з копицею нарощенного волосся і потім - з поріділими своїми (після експерименту), бачила після новомодного чищення обличчя методом відлущування декількох верхніх шарів шкіри. Відразу після процедури на неї було страшно дивитися, зате потім знайому приймали за сестру її двадцятирічної дочечки. Проте були в її біографії і відверто антигуманні експерименти над собою. Одного дня в салон привезли машинку, яка повинна була очищати і молодити обличчя. На жаль, перший же піддослідний (тобто моя приятелька) отримав такі опіки, що потім лікувати їх довелося місяць.

Загалом, доглядати себе треба, але з розумом, інакше краса може стати воістину страшною силою. Те ж чищення обличчя - захід досить неприємний, але необхідний. Ми живемо у великому місті, де шкідливі речовини постійно в повітрі і не можуть не осідати на шкірі: вона забруднюється і швидше старіє. Треба чистити, але одними скрабами тут не обійдешся. Крім того, все в домашніх умовах вичистити неможливо, а ось занести яку-небудь болячку, «давлячи прищики», можна тільки так.

Отже, чищення обличчя буває двох видів: ручне і апаратне. Ручне чищення обличчя зовні схоже на витискування прищів в домашніх умовах, але, звичайно, із дотриманням косметологічних і гігієнічних норм. Воно є і найретельнішим, і найжорсткішим із всіляких чищень. Процедура така: на початку розпарюється шкіра обличчя і відкриваються пори, після цього косметолог, використовуючи стерильні серветки, видавлює прищі. Ручне чищення при всіх стягуючих і «заспокійливих» масках є сильним потрясінням для шкіри. Після неї шкіра залишається почервонілою декілька днів, тому не затівайте дану процедуру напередодні свят або інших важливих подій у вашому житті.

Апаратне чищення гуманніше. Воно буває декількох видів. Найпопулярнішими з них є вакуумне, хімічне і ультразвукове.

Вакуумне чищення - по суті теж витягує угрі з пор, лише за допомогою спеціального апарату. Він всмоктує (як пилосос майже) в себе всі забруднення. Мінус методу - він є дуже сильним стресом для шкіри, хоча краса вимагає... Вже наступного дня ефект буде , як кажуть, на лице.

Хімічне чищення (буває препаратне і ферментне) працює за наступним принципом: речовини проникають в епідерміс і розчиняють стержні. Для препаратного чищення використовуються олеїнова, лимонна, яблучна, гліколева і молочна кислоти. Для ферментного застосовують папаін і бромелайн.

Строго кажучи, хімічне чищення не передбачає фізичної дії на шкіру. На обличчя наносять очищаючу суміш (як правило з гліколевою кислотою), і після цього розпочинають очистку «їдким» складом. В результаті шкіра розігрівається, жировий стержень розм'якшується і частково розчиняється. Після процедури на шкіру наноситься заспокійлива маска.

Ультразвукове чищення практично не травмує обличчя, ось чому його можна поєднувати з іншими видами чищення. Дія ультразвука полягає в тому, аби високочастотними коливаннями зруйнувати все зайве. Таким чином видаляються частково усуваються угрі, розгладжуються дрібні зморшки та ороговілі клітини. Таке чищення ідеальне для підтримки молодості шкіри, яка вже почала в'янути.

Отже, ми розібралися з тим, які бувають чищення. Залишається питання: як часто можна вдаватися до даної процедури? Все залежить від стану вашої шкіри. Для сильно забрудненої, жирної шкіри як правило процедуру очищення проводят раз на 10-12 днів. Для нормальної шкіри раз в 30 днів.

В будь-якому разі, не зловживайте чищенням і пам'ятаєте: будь-які процедури хороші і корисні, але лише в міру. Дотримуйтесь цього правила і залишайтеся молодою і красивою на довгі роки.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: