Чистка обличчя в домашніх умовах | Краса та здоров'яЧистка обличчя в домашніх умовах

Категорії статей: Косметологія ;

чистка обличчя в домашніх умовах
чистка обличчя в домашніх умовах
чистка обличчя в домашніх умовах
чистка обличчя в домашніх умовах

Чистка обличчя, в яких би умовах, вдома чи у салоні, не проводилася, завжди зводиться до одного - до очистки шкірного покриву від забруднень, видаленню омертвілих частинок шкіри, відкриттю пір з усуненням комедонов. Чистка в салоні ефективніша при багатьох протипоказаннях до стандартної обробки. У косметолога є можливість використання апаратів, які не викликають небажаних ефектів. Звичайно, робота фахівця професійніша і безпечніша, але добре, якщо є можливість відвідувати його у міру потреби. Якщо ж немає часу, бажання або фінансів, і шкіра в досить задовільному стані, аби витримати і домашній догляд, тоді, як кажуть і всі карти в руки. Домашня чистка обличчя може стати хорошим проміжним варіантом догляду між походами в косметичний кабінет.

Перш ніж приступати до чистки, уважно оцініть своє обличчя і відразу визначіть для себе той інструментарій і ті етапи, які необхідні вашій шкірі. Будьте дуже уважні - не варто недооцінювати ефективність домашнього догляду. Якщо шкіра досить товста, схильна до жирності, на ній немає великої кількості запалень, вона не схильна до легкого подразнення, тоді можна вибирати найінтенсивнішу програму чистки. Якщо ж вона суха, тонка, прозора, або на обличчі у вас багато гнійних запальних елементів, шкіра схильна до куперозу (легкого почервоніння, запалення), тоді або вибираємо мінімальну міру дії, або йдемо до косметолога.

Перше, що необхідно зробити перед тим, як ви почнете чистку - це розпарювання шкіри. Власне, розпарюваня - це початок очистки, навіть без допомоги рук і без нанесення косметики ви відмітите, як пори розкриваються і зовнішні забруднення і навіть пробки самостійно видаляються. Розпарювання робиться дуже просто: потрібно тримати обличчя над над гарячою водою, накривши голову рушником. Парова ванна триває 10-15 хвилин, після чого обличчя потрібно промокнути рушником. Замість простої води краще використовувати відвар трав, наприклад, ромашки, яка добре справляється з подразненнями. Розпарювати шкіру не можна в тому випадку, якщо присутні сильні подразнення, якщо шкіра легко червоніє, і якщо є близько розташовані до поверхні судини.

Після того, як шкіра розм'якшена, і доки вона не остигнула, можна приступати до обробки чорних крапок, пробок, угрів з білими голівками, якщо вони, звичайно, не у величезній кількості. Позбавитися від них можна за допомогою звичайної голки, заздалегідь протертої спиртним розчином. Шкіра у цей момент дуже податлива, тому ви видалите пробки без проблем, проколюючи їх і акуратно видавлюючи чистими руками. Шкіру потім теж бажано продезинфікувати спиртним розчином або 3%-им перекисом водню.

Процедура з витискуванням може бути і непотрібною, якщо шкіра в досить хорошому стані і єдина проблема - це дрібні чорні крапки в Т-зоні і ороговілі частинки. Тоді відразу після розпарюванния можна приступити до відлущування скрабом - його дрібні частинки легко видалять забруднення з пір, і шкіра дихатиме вільно. Найкращий скраб в домашніх умовах - дрібномолота кава, яка робить шкіру бархатистою і ніжною. Для делікатнішого відлущування можна користуватися скрабами на основі вівсяних пластівців. Абразивний засіб протипоказаний в разі, якщо шкіра пошкоджена механічно, при гострому акне, інакше ви рознесете по обличчю інфекцію.

Після того, як пори очищені, комедони усунені, гнійні запалення видалені, самий час пригадати про те, що всі ці процедури хоч і очистили шкіру, але при цьому її в певній мірі пошкодили, позбавивши природного захисту. Тепер їй необхідне інтенсивне зволоження і живлення. Після чистки обличчя можна нанести експрес-маску, яка підстебне регенерацію шкіри, або накласти крем.

Чистка обличчя - необхідний захід для підтримки шкіри у хорошому стані. Робити її варто не частіше за раз в тиждень, дотримуючись обережності і прислухаючись до потреби саме вашого типу і стану шкіри.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: