Ботокс - найкращий засіб проти зморшок? | Краса та здоров'яБотокс - найкращий засіб проти зморшок?

Категорії статей: Косметологія ;

ботокс - пластична хірургія
ботокс - пластична хірургія
ботокс - пластична хірургія
ботокс - пластична хірургія
ботокс - пластична хірургія
Поява деяких зморшок викликана багатократним скороченням лицьових м'язів. З часом непомітні оку складки, викликані надмірно активною мімікою, можуть перетворитися на постійну гримасу, яка зорово додасть вам декілька зайвих років. Точна ін'єкція ботокса - кращий засіб запобігання і розгладження мімічних зморшок.

Після ін'єкції ботокса м'язи розслабляються в середньому на три-чотири місяці. Ін'єкції ботокса можна застосовувати самостійно, замість або разом з іншими косметичними процедурами. Вживання ботокса в косметичних цілях не оплачується страховкою, за кожен «укол краси» вам доведеться платити до процедури.

Найчастіше ін'єкції ботокса роблять в область лоба, глабелли (надперенісся) і в куточки очей, де з'являються «гусячі лапки. Ін'єкції не викликають больових відчуттів, а лише деякий дискомфорт і тимчасовий головний біль. В деяких випадках з'являється набряклість і синці. Після «уколів краси» можна відразу повернутися до звичного способу життя, ця процедура не вимагає ніякої реабілітації. Повністю результати ін'єкції ботокса проявляються лише за два тижні.

Косметичне використання ботокса не має довготривалих побічних ефектів. Хоча офіційний дозвіл Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) на використання ботокса в косметології було отримано лише в 2002, він широко застосовувався для розгладження зморшок вже довгі роки. Ботокс досить безпечний, і в використовується в інших областях медицини. У окремих випадках ботокс може вплинути на навколишні м'язи і викликати короткочасний м'язовий параліч. В дуже невеликого відсотка пацієнтів спостерігається опускання повік або двоїння в очах. Ці побічні ефекти короткочасні і часто їх можна усунути за допомогою очних крапель.

Ін'єкції ботокса протипоказані людям, що вживають певні ліки або страждають від певних захворювань. Каптопріл може перешкоджати дії ботокса, а аміногликозідні антибіотики, навпаки, підсилювати його ефект. Ботокс також протипоказаний вагітним жінкам і людям, страждаючим від алергії на яйця або при нервово-м'язових захворюваннях.

Існує проста техніка, яка допоможе поліпшити ефективність ботокса і звести до мінімуму можливі побічні ефекти. Поки не припиниться точкова кровотеча, місце уколу слід закривати марлєю. Протягом першої години після процедури рекомендується більше хмурити лоб. Протягом чотирьох годин після процедури не можна торкатися до обличчя або лежати обличчям вниз.

Отже, ботокс - безпечний, ефективний засіб проти зморшок, що отримав офіційне схвалення FDA. Ефект ін'єкції ботокса зберігається протягом 3 - 4 місяців. Описані вище побічні ефекти незначні і короткочасні. Цю нескладну процедуру можна повторювати на вимогу пацієнта і використовувати у поєднанні з іншими омолоджуючими косметичними процедурами.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: