Боротьба із зморшками навколо очей - чим раніше, тим краще! | Краса та здоров'яБоротьба із зморшками навколо очей - чим раніше, тим краще!

Категорії статей: Косметологія ;

зморшки довкола очей

Область довкола очей дуже тонка і делікатна, вона постійно піддається дії зовнішніх чинників, на ній легко з'являється подразнення, тут немає жирової тканини і, отже, саме в цій області з'являються перші ознаки старіння.

Тому, у кожної жінки після 25 років, на туалетному столику обов'язково має бути присутнім крем для шкіри довкола очей (проти зморшок або комплексний). Але можна почати користуватися легким кремом для повік вже з 20 років, тобто, чим раніше ви почнете піклуватися про шкіру довкола очей, тим довше зможете продовжити її молодість.

Чому з'являються зморшки довкола очей?

Мімічні зморшки довкола очей з'являються в результаті постійний рухів, що повторюються, які викликають напругу орбітального м'яза і наводять до «поломки» волокон колагену і еластину. Виниклі зморшки поступово заглиблюються (уявіть собі, що станеться з аркушем паперу, якщо його постійно згинати в одному і тому ж місці) і стають все помітнішими... зморшки довкола очей

ЗМОРШКИ ДОВКОЛА ОЧЕЙ - РІШЕННЯ

Крем від зморшок довкола очей

На жаль, жінки починають приділяти увагу шкірі довкола очей надто пізно, коли вже виразно видно зморшки. Це велика помилка. Починати профілактику ранньої появи зморшок слід у молодому віці, оскільки жоден з кремів не зможе видалити зморшки, що вже сформувалися. Легше попередити, чим боротися з наслідками.

Навіть якщо ви почали застосовувати крем під очима у віці тридцяти з лишком років, це зовсім не означає, що вже надто пізно. Звичайно, крем не зможе повністю видалити вікові зміни, але, безумовно, якісний крем для шкіри довкола очей, допоможе поліпшити стан сухої і зневодненої шкіри, розгладить поверхневі зморшки, освітлить і підтягне в'ялу шкіру під очима.

Ліфтинг-крем від зморшок довкола очей

Дуже багато жінок не застосовують, наприклад, ліфтинг-крема для шкіри довкола очей, вважаючи, що дані засоби призначені лише для жінок старшого віку і використання такого крему, для них рівносильно визнанню процесу старіння. зморшки довкола очей

Подібні погляди є абсолютно необгрунтованими. Ніхто ще не зміг уникнути старіння, оскільки це природний процес але в наших силах дещо затримати процес старіння шкіри, забезпечивши їй повноцінний догляд. Слід пам'ятати, що навіть найдорожчий крем, не зможе вам допомогти, якщо ви палите, їсте шкідливу їжу і часто загоряєте. Крім того, процес старіння, певною мірою, залежить від спадковості.

Ін'єкції від зморшок довкола очей

Для кардинального вирішення проблеми зморшок довкола очей рекомендують ін'єкційні методики.
Візьміть до уваги вік: чим старше ми стаємо, тим менше колагену робиться в тканинах, а шкіра довкола очей стає все тоншою і гірше протистоїть зовнішнім діям.

Ультрафіолет (у тому числі і в солярії) - «спусковий гачок» для утворення вільних радикалів, які бомбардують колаген і еластин, перетворюючи малопомітні мімічні лінії довкола очей в зморшки.

Засоби від зморшок довкола очей

Будь-який засіб по догляду за шкірою довкола очей слід вибирати індивідуально. Не покладайтеся на думку інших людей, і, перш ніж купити хвалений крем, використовуйте пробний зразок.

Для чутливої, і схильною до подразнення зморшки довкола очей шкірі, краще використовувати креми і гелі без ароматів і фарбників.

З гігієнічних міркувань, краще всього купувати крем від зморшок довкола очей в тубах або в спеціальній упаковці з дозатором, а не в баночках. Якщо ви використовуєте крем з баночки, то обов'язково користуйтеся шпателем, а не пальцем, так ви не лише виключите попадання шкідливих бактерій в крем, але і продовжите термін його придатності.

Оливкове масло проти зморшок довкола очей

У боротьбі із зморшками довкола очей добре зарекомендувало себе оливкове масло. Його можна наносити на повіка у вигляді компресу, після якого рекомендується провести легкий масаж повік і зони під очима.

Попередити появу зморшок довкола очей допоможе маска з оливкового масла і пари крапель лимонного соку. Маску наносять на шкіру довкола очей легкими рухами, а через 10 хвилин видаляють серветкою.

Sоurcе оnа-znаеt.ru

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: